KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13647076
nr 1364 7076
Jan Michiel Ruyten (1813-1881), Kustmotiv med fiskare. Signerad, daterad 1834, ej ram. Olja på pannå, 31x37 cm
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 30 november 2020
kl 19:46:28
30/11 11:50:40
- Klassiska
30 nov
Klassiska
Läs mer om Klassiska